Mne sa tiez páčil ale čítala som ze sa nieco na nom lamalo.
8. júl 2016
Velmi sme spokojni, mám ho ešte po syncekovi, perfektný je🙂
8. júl 2016
Mala som ale vanicku proton, nie sleeper a obaja v nej boli vyše roka😀
8. júl 2016
My mame len sportovy a super...lahky,spratny...
8. júl 2016
Aj mne sa velmi paci 😃
8. júl 2016
juuuuj.. kedysi nas kocik, vyborny 🙂
8. júl 2016
Aj my sme mali trojkombinaciu, uplne super ovladanie. Moj oblubeny. Teraz ho ma sestra a nestazuje sa.
8. júl 2016
Najlepši kočík aký som mala a to som ich mala cca 12
8. júl 2016
Ja som mala od Concordu Wanderer, a ten bol ozaj fantasticky! Lahka manipulacia a vydrzal absolutne vsetko, technicke veci nebolo treba riesit...
13. júl 2016

Aj mne sa velmi paci...