
Super vec,ale ja som vyuzivala na spanie v tehu,teraz uz ani nie. A na tu deku mam zalusk 😉 aka je?
takze dievcatko??
hackovana deka je najlepsia volba, mi tiez máme, aj na doma, aj do kocika, :D a ja tiez mám svoju, kupila som ju este vo svajciarsku, ale u nás este som nenasla :/
a kojaci vankus mozes pouzivat uz dnes!
@desmodka ma gulicky, ako dost to v noci susti.. :D ale hadam si zvykneme... trosku som s nim peta vystrcila, chudacik, uz mu ostalo velmi malo miesta na posteli, asi bude do porodu spat na inej posteli.. :DDD
@edibedi deka je super.. nieje az taka tenka, je hrubsia a vzdusna :D neskor na vankus mozes dat malinku, aspon tento ma dolu take snurky a viem to spojit do takej slzicky..
@pente123 hej dievcatko.. 🙂) v maxe som ju objavila, oproti hypernove, kde maju vylozene kociky, pred obchodom, mali rozne farby.. 🙂
ze nema gulicky vo vnutri???