keselka
1. okt 2013
Modrokonikove stretka
augustovciatka 2013
Tažko povedať s kým sa stretneš z Modrého koníka, musím otvorene povedať, tu na Modrom koníku sú registrovaní ľudia, ktorí veľmi obľubujú chválu. Ked im niečo povieš iné, ako chválu sú zlí, neradi to počúvajú.
11. jún 2016
@keselka Ja to píšem všeobecne o Modrom koníku a nie o vašej skupine. Osobne badám že sa vytvorili skupiny na Modrom koníku, ktorí si medzi sebou nahrávajú, a pochvaľujú sa navzájom. Proste vzájomne sa chvália. A nepripustia do svojej skupiny, nového člena, tobôž nie chlapa! Jeho začnú odsudzovať, a používať vulgarizmy na jeho osobu. Osobne som to zažil, viem o čom píšem.
11. jún 2016









nabudúce snáď tam budem s Vami :-*