
1 / 12
vozitko na zimu, len aby bol sneh :D
🙂 jaaaj,keby ma v tom mal kto voziť...
8. nov 2013
jéééj aj my sme ich objednali a sú super presne také ako na obrázku uvidíme ako sa budú páčiť drobcovi :D
8. nov 2013
Potom prosím ťa napíš, či sú také pekné ako aj na obrázku, aj my nad nimi uvažujeme, len neviem aký by bol ten fusak 🙂
8. nov 2013
keselka
autor@lussia151lucia ok ;)
9. nov 2013
Mozem sa opytat do akeho veku sa daju vyuzit s tym fusakom? 🙂 vdakaaa
12. nov 2013
keselka
autor@lussia151lucia uz ich mame doima, pozri vedla fotku, tam su odfotene, alebo moju spravu..
@ssussie no veru, tu este o snehu nepocut, a oni uz otvaraju sezonu.. 🙂 ideme v januari ale k sestre, na narodeninovu party, tak sa nam dufam podari vyliezt aj hore..
@reni1512 tak to teda netusim, myslis ci je dost velky? alebo ako? mala ma 3 mesiace, tak dufam ze ho este 2-3 roky vyuzijeme :DDDDD
12. nov 2013
aj ja chcem taketo sanky, pre seba 😀