icon
2 / 12
real foto :)
avatar

Jej co stoji taka to sranda? 🙂

12. nov 2013
avatar

krasne!odkial prosim ta?dakujem:o)

12. nov 2013
avatar

jej, ja som tieto nasla na e-kociky.sk chcem ich v ruzovom. Mozem sa spytat, ako si spokojna?

12. nov 2013
avatar
keselka
autor

@evolve 51,8 sanky s fusakom a plast stal 10,6 🙂

@lennnyka babynabytek.sk

@iwuska10 som spokojna, su peknucku aj vyzeraju byt stabilne, uvidime po zime, hlavne ci nezacnu hrdzaviet, alebo tak.. ale to uvidime az na rok.. fusak je tensi, ale dost velky na dalsiu deku alebo zimny overal...

12. nov 2013
avatar

@keselka dakujem pekne🙂

12. nov 2013
avatar

@keselka dakujem:o)

12. nov 2013
avatar

super, vďaka za tip .-)

15. nov 2013
avatar
29. dec 2014