keselka
autor@minimidimaxi nie. To je v sali na polnohospodarskej skole. Dnes boli parkurove preteky
1. máj 2016
skoda ze sme neboli, teraz si hlavu trieskam :(
2. máj 2016
@minimidimaxi nie. To je v sali na polnohospodarskej skole. Dnes boli parkurove preteky
skoda ze sme neboli, teraz si hlavu trieskam :(
Jééj, krásne 🙂 nie je to nááááhodou v Kosutoch?