Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

Stredná škola zverejnila výsledky prijímacích testov. Berú 62, syn je 67. Pred ním sú aj takí, čo majú menej bodov, za ním sú aj takí, čo majú viac bodov. Uvažujem, či poradie vytvorili tak, že zohĺadnili aj body za prospech, T9, súťaže. V tabuĺke sú iba body za testy. Pred ním je cez 20 žiakov, ktorí boli na 2.termíne skúšok, teda teoreticky by to mohli mať ako 2.školu. Viem, že vešteckú guĺu nikto nemá, ale máte skúsenosť, že sa poradie posunie o tých 5 miest? Do 2.6.prídem o nervy ja aj on.