icon
1 / 173
avatar

to vyrabas??? taku hviezdickovu by si vedela aj na iný kocik taku uni?

9. apr 2014
avatar

@katrenka111 ...by sme to nejak pomerali, podla kocika, ale problem je ze hviezdickova sa uz neda zohnat ☹ .... mam uz len gulicku a zvieratkovu

9. apr 2014
avatar

krásne, krásne..si oooooobršikulka. mi musíš dať školenie 😀

9. apr 2014
avatar

mna by zaujimala cena za tu farebnu zvieratkovu podlozku. si naozaj sikovna 🙂

9. apr 2014
avatar

jej ja by som chcela tu hviezdickovu

9. apr 2014
avatar

Prosim vas šijete aj pre druhych?ak ano,poprosim napisat spravu.

10. apr 2014
avatar

aj ja si prosim info do IP. dakujeem

10. apr 2014
avatar

@mona1981 hviezdickova latka tato uz nie je v ponuke metraze, ale su zas ine 🙂

10. apr 2014
avatar

@kika7786 a modra s hviezdickami?

10. apr 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@kika7786 ten posledny link,tam tie hviezdickave,tam pod tou tmavomodrou,ta je siva farba ci fialova?

10. apr 2014
avatar
10. apr 2014
avatar

@kika7786 aj kamaratka bude chciet

10. apr 2014
avatar

teda myslim si ale mohla by som tam zavolat ak chces fialovu 🙂
@lufinka46

10. apr 2014
avatar

@kika7786 to je taka ako tu na fotke?

10. apr 2014
avatar

@kika7786 fialovu nie,sivu skorej

10. apr 2014
avatar

@kika7786 Fialovu nechcem

10. apr 2014
avatar

@lufinka46 tak ja som este nasla na jednu stranu podlozky by vysla bledoseda a druhu by sme este daku vybrali 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=16499689&ta... takato je

10. apr 2014
avatar

ahoj,prosim ta chcem sa ta spitať,ja si chcem tiež ušiť,ale neviem či je lepšie molitan aleto hrubši vatelin na tie podložky,alebo chcem sa spitať počom šiješ tieto podložky?

7. máj 2014
avatar

@coolka ahoj mne sa viac paci aj osvedcil molitan, lepsie drzi tvar

7. máj 2014
avatar

a počom šiješ?

7. máj 2014
avatar

aj ja prosím cenu do správy

28. aug 2014
avatar

ja nechapem preci neni nikde Hviezdickova 😀
@kika7786

7. sep 2014
avatar

@mariannas74 ta velka hviezdicka vsak?

8. sep 2014
avatar

poprosim cenu dakujem

13. feb 2015
avatar

ahoj prosim ta tie.hviezdicky.mas teraz v ponuke ci?.kolko vide podlozka?

17. feb 2015
avatar

aj ja si poprosím cenu 🙂

18. feb 2015
avatar

ahoj kamarátku by zaujímala cena, Ďakujem

18. feb 2015
avatar

ahooj a nahodou nebudes posuvat tu hviezdickovu ... alebo to uz ani nemass 🙂

18. feb 2015
avatar

Aj ja by som mala zaujem........ aj by som sa chcela spytat ci by ste vedeli aj spravit aj striesku na kocik Jane.popripade aj cenovu ponuku.dakujem

18. feb 2015
avatar

@tatianapalu Jane nie...Britax mam doma takze vyskusam, ale to by som nemala na com :-/

18. feb 2015
avatar

@katarina858 ano budem ju posuvat aj s madielkom ak napis mi prosim do IP, lebo uz sa tu stracam 🙂

18. feb 2015
avatar

Cena je aka?dakujem

2. mar 2015
avatar

Aká je cena podložky?

19. máj 2015
avatar

aka je cena, mala by som o jednu zaujem, ak je priatelska,,,

8. jún 2015
avatar

Môžem poprosiť cenu podložky a či robíte aj na iné typy kočíkov,dakujem

14. jún 2015
avatar

@kika7786 mozem poprosit cenu podlozky a ci robite aj na ine typy kocikov,dakujem

15. jún 2015
avatar

Mozem porposit cenu podlozky ? Odkial ste prosim vas ?
Dala by sa u vas usit aj strieska na quinny zapp xtra ? Dakujem

27. sep 2015
avatar

Aj ja vas poprosim cenu a dodaciu dobu

27. sep 2015
avatar

@zuzicka85 ... krasne striesky sije @diana1978, skus ju oslovit ma uz vela skusenosti, ja mam zatial len jednu usitu chystam sa na britax, ale zapp som este nerobila :-/

27. sep 2015
avatar

@kika7786 dakujem krasne

27. sep 2015
avatar

Ahoj mozem poprosit cenu podlozky dakujem

27. okt 2015