icon
4 / 173
avatar

Prosim ta ako to mas pripevnene?

10. apr 2014
avatar

wow...aj to predavas?

10. apr 2014
avatar

@lufinka46 ....na gumku

10. apr 2014
avatar

aj ja chcem také ☹ 🙂

6. máj 2014
avatar

dobrý den koľko by vyšla len clona? dakujem

13. feb 2015
avatar

@kika7786 prosim vas ta clona sa tam nejako prisiva?alebo to drzi ozaj len ta gumka?dakujem 😉

24. feb 2015
avatar

@martina214 len gumka ....nic sa nesije....teda vy nesijete nic 🙂

24. feb 2015
avatar

@kika7786 mozete mi prosim poslat info o cenach do ip???dakujem

4. mar 2015
avatar

Môžem poprosiť info cena striesky,koľko by stala podlozka,madlo pred malého rukovet pre mňa ďakujem

8. mar 2015
avatar

Mohla by som aj ja poprosit cenu na clonu, podlozku, madlo. Velmi pekne dakujem (mam modry agile - predstavu mam na taky namornicky styl - asi pasiky)

18. mar 2015
avatar

Aj ja by som poprosila info o cene striesky, podlozky, mádla a maslicky. Ďakujem 🙂

7. apr 2015
avatar

Dobry deň,môžem poprosiť cenu kompletu (podložka,clona a madlo) ďakujem

29. apr 2015
avatar

Dobry den, aj mna by zaujimala cena za clonu. A potom aj cena celeho kompletu. Dakujem

10. máj 2015
avatar

Dobrý deň, aj ja si poprosím cenu clony a "obliečky " na madlo, dakujem

14. jún 2015