icon
42 / 173
@natalia6 vaše:-)
avatar

Aj my mame britax vyzera to super🙂

18. feb 2015
avatar

Wauuuuu 🙂 nadherne 😉 dakujeme...

18. feb 2015
avatar

Prosim vas, ta clona je na gumicku? Kolko by stala?

27. feb 2015
avatar

Aj mna zaujima cena, vedeli by ste aj na iny kocik?

5. mar 2015
avatar

@chirana bohuzial iba britax,mam ho doma takze vyskusam ked treba

5. mar 2015
avatar

Mozem poprosit info o cene na clonu a ak robite aj polohovanie noziciek,dakujem 🙂

10. mar 2015