@natalia6 vaše:-)
Wauuuuu 🙂 nadherne 😉 dakujeme...
18. feb 2015
Prosim vas, ta clona je na gumicku? Kolko by stala?
27. feb 2015
Aj mna zaujima cena, vedeli by ste aj na iny kocik?
5. mar 2015
Mozem poprosit info o cene na clonu a ak robite aj polohovanie noziciek,dakujem 🙂
10. mar 2015

Aj my mame britax vyzera to super🙂