icon
50 / 173
fotene v noci, ale je to krasna tyrkysova hviezdicka
avatar

už došla tá z bubulákova? aj moja?

5. mar 2015
avatar

@monkabubko ano mama ju z cz ta len som ti zabudla povedat ked sme volali :-/

5. mar 2015
avatar

@kika7786 ju! super!

5. mar 2015
avatar

Ja by som brala tu sovickovuuu...

6. nov 2016