clona latkyb
Ja by som ju chcela skombinovat s tou tmavosivou s hviezdickami.pasovalo by to? 🙂
14. aug 2015
Ahoj.mohla by som sa spytat,ako je ta prva latka na obrazku,ci mas aj opacnu kombinaciu?bielu s modrymi hviezdickami?....potrebovala by som usit potah na podlozku do vanicky brio go...bolo by to mozne?...dakujem ☺
29. sep 2015
29. sep 2015

Prosim ta takuto bezovu som myslela s bielymi viezdickami 🙂 asi nemas ze?