veru, veru, mať chlapčeka, tak neváham. naživo ešte krajšia... 🙂 🙂
šikovné ručičky to krásne vypracovali...
30. máj 2015
ahoj to prve to su opicky?
16. nov 2015
kika7786
autor@19monika75 panda
16. nov 2015
a nieco z opickamy nemas?
16. nov 2015
kika7786
autor@19monika75 kuknihttp://metraz-latky-mirus.cz/index.php?route=pr... daj si detska zoo ....mali tam ale ruzovu tak kukni ci by sa ti nieco pacilo
16. nov 2015
Dobrý večer,mala by som záujem pre chlapčeka ak ešte robíte na gumičky a v akej cenovej relácii?
30. dec 2015
kika7786
autor@rikinka1612 napisem vecer ip
31. dec 2015

Najkrajší