náš krásny kompletík, ešte raz obrovská vďaka za krásne odvedenú prácičku. veľmi sa z neho tešíme. 🙂
30. máj 2015
ja by som mala zaujem o takuto istu sadu.beriete este prosim vas objednavky?!?
11. nov 2015
presne takyto chcem taku istu podlozku,clonu,maslicku,na madlo aj na rucku to je velmi pekne,tasku a nanoznik by som este chcela neviem ci robite aj to tiez taky bodkovany
12. nov 2015
Aj ja by som rada takuto istu sadu. Ak by sa dalo.
13. máj 2017
Dobry den mozete mi do spravy napisat aka by bola cena obojstranneho setu podlozka clona madlo a maslicka? Britax b agile? A mate niekde vzorkovnik latok? Dakujem.
5. aug 2018

Kraaaaaasny