prosim vas, dala by sa usit z tejto latky podlozka do spotovej casti? kolko by to vyslo? dakujem
3. júl 2015
Aj ja y som mala.zaujem o.tuto latku, este ju mate?
30. júl 2015
2. okt 2015
Chcela by som si objednať z tejto látky na Britax B Motion clonítko na strechu a ochranu na madlo . Ďakujem
9. okt 2015
ja tak isto clonu na strechu ... cenu poprosim do IP ...dakujem
6. nov 2015
a potah na madlo tiez som zabudla dopisat 😉
6. nov 2015
@kika7786 prosim vas naozaj sa uz tato latka neda zohnat?
7. nov 2015
kika7786
autor@darkajakubik
@darkajakubik uz sa da
7. nov 2015
@kika7786 napisala som vam spravu 🙂 dakujem
7. nov 2015

@nada.hope