icon
90 / 173
avatar
7. jún 2015
avatar

@nada.hope mate hotovo 🙂

7. jún 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

prosim vas, dala by sa usit z tejto latky podlozka do spotovej casti? kolko by to vyslo? dakujem

3. júl 2015
avatar

Aj ja y som mala.zaujem o.tuto latku, este ju mate?

30. júl 2015
avatar

@evkasto tuto uz nemam ani ju uz neviem bohuzial zohnat

30. júl 2015
avatar

@kika7786 uuuu táto látka je TOP , to je od miruš?

13. sep 2015
avatar

@ri_jana ano teraz ju maju skladom

13. sep 2015
avatar

@evkasto latku uz je moxne objednat na mirus

13. sep 2015
avatar

@kika7786 ok, a vedeli by ste mi z nej.usit clonu a potah na madlo prosim vas?

13. sep 2015
avatar

@kika7786 vizerá (y) neda sa z nej podložka urobit? Keby sa napr. podlepila tá látka a tak spevnila najskôr?

13. sep 2015
avatar

@ri_jana to podlepenie by mohlo pomoct ....ak budes chciet tak ti ti ju mozem obj.

13. sep 2015
avatar

@kika7786 no vyzerá super naozaj...ci myslíš, ze by nebola príjemná na sedenie? Šmýkalo by sa na nej? Mne by sa velmi páčila taká podložka 😉

13. sep 2015
avatar

@ri_jana prijemna je ...sle bojim sa ze je malo povna aby sa rychlo nezodrala-je to popelin ...taky lahucky material....ale uz som videl usite aj podlozky len ja som este nerobila

13. sep 2015
avatar
2. okt 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Chcela by som si objednať z tejto látky na Britax B Motion clonítko na strechu a ochranu na madlo . Ďakujem

9. okt 2015
avatar

ja tak isto clonu na strechu ... cenu poprosim do IP ...dakujem

6. nov 2015
avatar

a potah na madlo tiez som zabudla dopisat 😉

6. nov 2015
avatar

@kika7786 prosim vas naozaj sa uz tato latka neda zohnat?

7. nov 2015
avatar
7. nov 2015
avatar

@kika7786 napisala som vam spravu 🙂 dakujem

7. nov 2015