prva strieska na kocik :-) začiatok už sa len pustiť do nášho britaxu :-)
nechces usit aj nam? :D
25. aug 2015
joj no momentalne mame krizu s Ellkou, lebo som pazrava a dala som si kukuricu varenu a zjavne jej nesadla tak sme v noci nespali a dnes tiez sa trapime a spi len na mne, takze moc som si nepomohla.... ale jasne dakedy sa dostanem k tomu ze si usijem ja len ze je fakt perfektna ;)
zajtra nejdes kocikovat? 🙂
25. aug 2015
si neskutočná šikula!!!! krásna, ešte by si mohla dať viac detailov, lebo naživo a zblízka bola ešte oveľa oveľa krajšia. aj super farba, wau, ja by som toto nikdy nedala 🙂 už len rýchlo tú tvoju...
25. aug 2015
kika7786
autor@monkabubko dakujem 🙂
25. aug 2015
Najsikovnejsia!!kočík nám všetci chvália 🙂A vidíš si sa zbytočne bála A pritom si to zvládla dokonale aj sama 🙂 dnes kočík detailnejšie pofotime ale vôbec nemám čas :(Ďakujeme!
26. aug 2015
šikulka si klobúk dole
27. aug 2015

sikula si, pekne si to zmakla 🙂