fíha!! 🙂
17. okt 2015
Mozem sa opytat kolko by stal potah na madlo a clona z tejto latky?A este ako je clona upevnena?Chcela by som ten medzikus ako je sietka.Dakujem
8. jan 2016
fíha!! 🙂
Mozem sa opytat kolko by stal potah na madlo a clona z tejto latky?A este ako je clona upevnena?Chcela by som ten medzikus ako je sietka.Dakujem
@evkasto