
8 / 16
Mnou vyrobené torty pre Alexíka a pre ocina...
korelka
autorDiky ciky, ale bez draheho by som to nezvladla... bol cele 2 dni s malym a vcera uz umieral...:D
5. apr 2010

Diky ciky, ale bez draheho by som to nezvladla... bol cele 2 dni s malym a vcera uz umieral...:D
Páni!!! Nádhera!!! Si velmi šikovná maminka!