icon
avatar
kristinka123
5. dec 2010

Moje prvé Vianoce :o))

avatar

aka uzasna je🙂

5. dec 2010
avatar

jeej 🙂uz ti to ode?ci si zmensovala?

5. dec 2010
avatar

@weiya uz to ide huraaa :D

5. dec 2010
avatar

@danulienka35 dakujem 🙂

5. dec 2010
avatar

@kristinka123 zeby to uz opravili 🙂

5. dec 2010
avatar

@weiya funguje to 😉

5. dec 2010
avatar

@kristinka123 skoda ze nemam co popridavat,by som aj ja nejake nahodila 😀

5. dec 2010
avatar

@weiya ja toho mam zas kopec ale som leniva 😀

5. dec 2010
avatar

@kristinka123 ja si vzdy nahadzem priebezne 😀

5. dec 2010