icon
1 / 1
avatar

Krásne 🙂

17. okt 2016
avatar

tak to je paráda a na prvýkrát ... to je na výkres ?

17. okt 2016
avatar

aha už vidím že áno pardon nevšimla som si to napísané :D

17. okt 2016
avatar

@katka79daniel dakujem ☺
@janette321 ano, obycajny vykresovy farebny papier. Pravdupovediac mi bolo luto kupovat platno, ked som ani netusila, co zo mna vypadne 😀

17. okt 2016
avatar

Náhodou... Top, mne sa páči 👏

17. okt 2016
avatar

naozaj pekne

17. okt 2016
avatar

aj mne sa to paci,si talent👍

17. okt 2016
avatar

fakt prvýkrááát? :O klobúk dolu 🙂 ja napríklad plátno nemusím, radšej mám sololit 🙂

19. okt 2016
avatar

@ziwka dakujem ☺
Ano, ale tak zase nechytila som papier a nezacala z hlavy malovat, ale hladala techniky na internete. Toto je len dost nepodarena kopia fakt bomboveho obrazu 😁
Ani neviem co sololit je, musim to prestudovat 😊

19. okt 2016