tak to je paráda a na prvýkrát ... to je na výkres ?
17. okt 2016
aha už vidím že áno pardon nevšimla som si to napísané :D
17. okt 2016
kristinka123
autor@katka79daniel dakujem ☺
@janette321 ano, obycajny vykresovy farebny papier. Pravdupovediac mi bolo luto kupovat platno, ked som ani netusila, co zo mna vypadne 😀
17. okt 2016
Náhodou... Top, mne sa páči 👏
17. okt 2016
naozaj pekne
17. okt 2016
aj mne sa to paci,si talent👍
17. okt 2016
fakt prvýkrááát? :O klobúk dolu 🙂 ja napríklad plátno nemusím, radšej mám sololit 🙂
19. okt 2016
kristinka123
autor@ziwka dakujem ☺
Ano, ale tak zase nechytila som papier a nezacala z hlavy malovat, ale hladala techniky na internete. Toto je len dost nepodarena kopia fakt bomboveho obrazu 😁
Ani neviem co sololit je, musim to prestudovat 😊
19. okt 2016


Krásne 🙂