icon
15 / 15
avatar

Jééj vatové tampóniky?

17. dec 2013
avatar

@penelopa tak-tak 🙂

17. dec 2013
avatar

A máte aj na predaj:O)))

17. dec 2013
avatar

@penelopa Odkiaľ ste? Nieje problém spraviť ;)

17. dec 2013
avatar

Stará Ľubovňa:O)) ale potrebujem so snehuliakmi nech sú nalepená a k tomu aj venček na stôl ako sadu v striebornom dá sa????

17. dec 2013
avatar

@penelopa snehuliakov? Myslis ako ozdoby co sa vesaju ako gule ze by som snehuliakov nalepila? By som musela pozistovat kde by sa dali kupit. Tento stromcek je 20cm vysoky a da sa spravit este 27cm. Strieborny vencek nieje problem

17. dec 2013
avatar

Hej,hej ako ozdoby strieborné.

17. dec 2013
avatar

@penelopa No to budem musieť najskôr obehať obchody a zistiť, kde by sa dali strieborný snehuliaci (AKÝ VYSOKÝ BY MALI BYŤ?) kúpiť a dám Ti vedieť :D

17. dec 2013
avatar

asi tak 30cm,díky

17. dec 2013
avatar

@penelopa Myslela som sneuhuliaci :D Či akých zoženiem takým môžu byť? Keď prídem z mesta - isto Ti budem písať

18. dec 2013
avatar

Jááj niečo aby dobre sedelo na 30cm stromčeku:O))) primerane:O))

18. dec 2013
avatar

@penelopa Popozerám v meste.

18. dec 2013
avatar
18. dec 2013