
2 / 23
malinký sa bol zapísať na lyžiarsku školu 😀
24. jan 2013
Nádherný kočík aj nám sa taký páči :o)
24. jan 2013
jeej aj my máme tento kočík aj presne tejto farby a odporúčam každému je fakt suprový 🙂
25. jan 2013

malinký sa bol zapísať na lyžiarsku školu 😀
Nádherný kočík aj nám sa taký páči :o)
jeej aj my máme tento kočík aj presne tejto farby a odporúčam každému je fakt suprový 🙂
krásny kočík 🙂