icon
7 / 23
avatar

to už v 3 mes. si vie takto flaštičku udržať? 🙂

26. jan 2013
avatar
krtina
autor

no bola to len zhoda nahod..🙂 ked papa s fkasky tak vzdy si oboma rucickai flasku chyti a ak ju drzi pevne tak si ju udrzi a ak sa mi neche tak pusti..🙂

26. jan 2013
avatar

a kolko vam papa ml?

3. feb 2013
avatar
krtina
autor

Na davku spapa okolo twj 100...niekesy 90 niekedy 110..

4. feb 2013