icon
6 / 31
nieze by mi ocko podal rozok ale este ma odfoti ako sa snazim krmit aj nasho drobca a slintam po svojom rozku..:D
avatar

😀 jaky telocvik

1. mar 2013
avatar

hlad robí aj nemožné ... toto ma pobavilo ...

1. mar 2013
avatar

jakeby som seba vydela :D

1. mar 2013