icon
6 / 47
avatar

v kolkom sa narodil??

24. jan 2013
avatar

toto je v martinskej,že?

24. jan 2013
avatar
krtina
autor

@zloba_z_pd v 35 tt

24. jan 2013
avatar
krtina
autor

@tanula84 ano ano v martine..🙂

24. jan 2013
avatar

@krtina ja som tam robila,joj ako mi to chýba 🙂

24. jan 2013
avatar

@krtina A KOLko mal??

24. jan 2013
avatar
krtina
autor

@tanula84 no ja som tam bola s malinkym tyzden a velmi som si na to zvikla strasne ile sestricky tam boli..🙂

24. jan 2013
avatar
krtina
autor

@zloba_z_pd mal 1750 g no schudol na 1600 amal 41 cm

24. jan 2013
avatar

drzime vam palce aby ste boli zdravucky a rychlo rastli!!!Nebojte sa to dobehnete nasa Vanesska sa tiez narodila v tt s vahou 2150g a dnes ma 1rok a nestiham za nou utekat,kupvat veci a zje vsetko co vidi 🙂

24. jan 2013
avatar
krtina
autor

@sabinkavaneska tak mate doma veselo..🙂 aj nas to caka..🙂 a dakujeme

24. jan 2013
avatar

ANI mi nehovorte hracky ju nebavia ale co de vysypat,vyhadzat otvorit to ano!!!Nebojte sa tak to vsetko dobehne ze az budete sama prekvapena!!!!Len pekne papajte a bude vsetko ok Majte sa krasne a nech vam robi syncek velku radost 🙂

24. jan 2013
avatar
krtina
autor

no man zel sa na to nevie dockat ale upratovat budem ja..🙂 aj vy sa drzkajte..🙂 vela zdravicka

24. jan 2013