icon
3 / 47
takto som sa zatvaril ked som prvy krat zbadal moju maminku..:) ....( prvy krat som ho videla aj ja a prvy krat otvoril ocka..aspon ocko vravel ze za cely cas co tam on chodil ocka neotvoril..:)
avatar

Krásny 🙂 koľko vážil ked sa narodil?

24. jan 2013
avatar
krtina
autor

@marusiacik1 1750g..🙂 malinko..🙂 ale uz mame 4500g..🙂

24. jan 2013
avatar

Malinke drobatko, veľa zdravicka

24. jan 2013
avatar

krásny je 🙂 nech sa vám darí!

24. jan 2013
avatar

drobček malinký - mne sa tiež syn narodil skôr 34tt 2050g a 43cm .... držím palce nech sa darí

24. jan 2013
avatar

@krtina v ktorom tižda narodil?

24. jan 2013
avatar
krtina
autor

35tt
@joannas

24. jan 2013