
1 / 33
prve kocikovanie:)
jeej ten je krásny, mám rada klasiku a tá farba no super 🙂
24. jan 2013
Krasny.A tie kola to kedysi byvalo a teraz sa to vracia tusim.
24. jan 2013
krtina
autorno ano ide to naspet..🙂 a mne sa to riadne paci..🙂
24. jan 2013
joooj ten kočík a tie kolesa, prenadherny!!!
24. jan 2013
krasny kocik a zeleny moja farba..😵