
3 / 33
Tak takuto kolisku nam vystruhal moj mladsi brat:)
krtina
autorno to hej..🙂 je to jeho prvy velky vyrobok a vlastne aj jeho konicek 🙂
24. jan 2013
Jeeee,aj my mame kolisku,velmi nam to pomohlo a pomaha odbremenit si chrvat...ked nechceme resp. nemozeme spat kvoli brusku,tak sa vozime a koliseme....
4. feb 2013
Sikovny to brat.