Pre toto mam aj ja pochopenie😀
9. mar 2026
Krásne 🤩
9. mar 2026
Presne tak,aj u mňa je to tak 😆
keď idem zo synom okolo kvetov tak ma ťahá preč, že už ich mám doma dosť !!!
ale ja mu poviem že nech ma nechá aspoň oči napásť😄🤭😉
10. mar 2026
Totu paprad som si aj ja kupila v lidli 😆
13. mar 2026

💚💚💚