lenieta
6. sep 2014
Moj relax-sviecky
jééj tie su krásne
6. sep 2014
nadherne 🙂
6. sep 2014
Robite aj na predaj?
6. sep 2014
Nenormalne pekne,aj ja by som sa to chcela naucit,len nemam ani tusenia ako na to ☹
6. sep 2014
Prekrásne, máš nejaké formy? Z čoho odlievaš a ako to potom zdobíš?
8. sep 2014


















šikovná si,-).....pekné