icon
1 / 1
avatar

Pekný večer aj tebe Lenka 😚

9. nov 2016
avatar

Dakujem Miška 😘 Len sama som 😩

9. nov 2016
avatar

presne túto knihu čítam aj ja....

10. nov 2016
avatar

Prečítala som ju na jeden dych 😜👍 takéto ľúbim "jednovečerovky" 📖
@lalinko2010

10. nov 2016
avatar

@lenka5246 ja čítam len večer a sú malé písmenká, tak mi to trvá dlhšie, ale aj ja môžem takéto "jednovečerovky".

10. nov 2016