lenka5246
autorDakujem Miška 😘 Len sama som 😩
9. nov 2016
presne túto knihu čítam aj ja....
10. nov 2016
lenka5246
autorPrečítala som ju na jeden dych 😜👍 takéto ľúbim "jednovečerovky" 📖
@lalinko2010
10. nov 2016
@lenka5246 ja čítam len večer a sú malé písmenká, tak mi to trvá dlhšie, ale aj ja môžem takéto "jednovečerovky".
10. nov 2016

Pekný večer aj tebe Lenka 😚