Ocot v takejto fľaši, kúpiš aj teraz, svokra taký kupuje adi z CBA
2. dec 2021
lenkanemcekova
autorviem, že taká fľaša je, ale je už plastová. Ja potrebujem takú tú originál gumovú 😀
2. dec 2021
Mám takú fľašku gumenú len nemám uzáver
6. apr 2026
Ocot v takejto fľaši, kúpiš aj teraz, svokra taký kupuje adi z CBA
viem, že taká fľaša je, ale je už plastová. Ja potrebujem takú tú originál gumovú 😀
Mám takú fľašku gumenú len nemám uzáver
Predávajú ešte takto ocot. Fuuu len teraz neviem.. myslím, že som to videla vo veľkom CBA ak máte vo vašom meste