inak sa ju chystam vyskusat, ta melonova mi neda spat 😀 😀 skoda len, ze nedavaju aj stredne tvrde kefky, neznasam tie 5460.
22. máj 2018
*stredne makke
22. máj 2018
Čože?? To je aka pecka. Jablcko, meloooon, černica.. To je ako detská pasta pre dospelých😍.. Juuuj super musim skúsiť❤
26. máj 2018

melonikovu mam a je uuuuzasnaaaa 😍❤️