Boli sme a bolo to zaujimave, pacilo sa nam ;)
18. jan 2020
Ja som šla len okolo a čo ma pri tom napadlo, že Šmolkovia 🙂
18. jan 2020
Ako súčasť vianočných trhov OK. Inak asi nie. A mala som pochybnosti o technickom stave, tiež ak to bola na Vianoce mohol byť obsluhujúci personál aspoň trošku upravením, v presklennej budke/pokladni mal byť poriadok a aspoň nejaká vianočná vyzdoba. Takto to bolo len poďte a zaplaťte a zmyzneme.
18. jan 2020
Nam sa pacilo,akurat som vravela znamym,ze super by to bolo aj u nas v PO
18. jan 2020
Nam sa pacilo aj detom 5 a 1,5 r. Ale asi viac by sme nesli. skusili sme 1x stacilo 😊
18. jan 2020

Podľa mna super 🙂