lenocka1984
autor@lujza10 kde?
8. mar 2020
Tiez kupujem 3 za 7,99 na dr max😉 cize zlava na nic :/
8. mar 2020
Ja som si obstarala zubnú kartu a tešila sa na super zľavy...ale tiež 3balenie kefiek vždy niekde nájdem lacnejšie
8. mar 2020
Je to skoda ze ich vsetci predavaju lacnejsie nez oni sami...
8. mar 2020
@mirushka1988 a co je to ta zubna karta
8. mar 2020
@lenocka1984 bv drogerii ked je akcia.
8. mar 2020
@nika237 je to vernostný program značky curaprox
8. mar 2020
@mirushka1988 dakujem 🙂
8. mar 2020
Su krasne. Ale tiez na dr. Max alebo Benu lekaren kupujem za 7,90 trojbalenie. Tiez tak mali akcie na klasicku a smart k tomu za super cenu. V Smile shope kupim ked nutne potrebujem kefku, alebo staru tam odovzdavame, ale skoda, ze tie ceny tam veru vyhodne nie su....
8. mar 2020

Zlavnene.... ja kupujem 2 za 5e a 3 za 7e.