icon
2 / 14
avatar

Zlati su, my mame tiez presne taku fotku s flaskami, len dvoch chlapcov, tak mi to trosku pripomenulo tych mojich krpcekov.

15. jan 2011
avatar

nádherné foto, ako keby som našich videla...

15. jan 2011