
9 / 35
lieska
autorvsak Kacul? Ja u nich tiez vidim podobu...a niekedy sa tak tie zabery vydaria, ze su ozaj velmi podobne! (Tu aj s tym susnickom v nosteku ti ju momentalne pripomina??? :DDD Musim vyretusovat! :D)
21. máj 2012
jj,nieqde je to vidno,tu podobu.aj v nostekoch😀 .ozaj vivuli,pamatas si cca,kedy sa malinkej zmenili ocka na hnede?
22. máj 2012
lieska
autorKacul, ona ich mala tmavohnede hned!!! Fakt modre neboli ani keby co...aj ked som kapanek farboslepa! :D
22. máj 2012
vivi,tu mi miminka pripomina nasu malu🙂