icon
9 / 35
avatar

vivi,tu mi miminka pripomina nasu malu🙂

21. máj 2012
avatar
lieska
autor

vsak Kacul? Ja u nich tiez vidim podobu...a niekedy sa tak tie zabery vydaria, ze su ozaj velmi podobne! (Tu aj s tym susnickom v nosteku ti ju momentalne pripomina??? :DDD Musim vyretusovat! :D)

21. máj 2012
avatar

jj,nieqde je to vidno,tu podobu.aj v nostekoch😀 .ozaj vivuli,pamatas si cca,kedy sa malinkej zmenili ocka na hnede?

22. máj 2012
avatar
lieska
autor

Kacul, ona ich mala tmavohnede hned!!! Fakt modre neboli ani keby co...aj ked som kapanek farboslepa! :D

22. máj 2012