icon
33 / 35
avatar

tu je v tych krasnych satockach🙂

22. máj 2012
avatar
lieska
autor

🙂 Kacii! Musis potom najst niekde hojdacku a spravit takuto fotku aj Elinke! Ak raz budu kamosky, tak to bude super, ze budu mat obidve rovnaku foto! A ak uz budete na SK tak ti dam aj ten klobucik, mam ho v NR! ;)

22. máj 2012
avatar
lieska
autor

buchty!! :D Urcite si budu strasne podobne...tu mala Mimi nejakych 9 mesiacov!

22. máj 2012