Vítej na koníku!
#vystrihajsaslovensko (jen vkládám tag bez tečky, ve zprávě se to spojilo... 🙂 )
toto ma nesmierne tesi, rada vidim, ze nieco naozaj funguje a nase vlasy naozaj idu tam, kam maju...vela zdravia a sil
@vladkaluckalukas dakujeme. Tento projekt je naša srdcovka a teší nás, že sa to takto rozbehlo. Preto do toho dávame všetko, aby to naozaj fungovalo 🙂
našťastie je takéto "horšie" obdobie už za mnou (a dúfam, že to takto zostane aspoň ďalších 30 rokov 😀), ale veľmi ma teší, keď sa vedia ľudia zomknúť za správnu vec! ja som mala "umelú" parochňu, ktorá končila zarovno s mojou liečbou - už bola zničená, podobne ako moje telo, ale duša zostala svieža a vlásky mi už narástli 🙂
Ja si nechavam vlasy narast prave pre vas projekt 🙂 myslim ze za rok budu uz dost dlhe 🙏

@marekv