icon
1 / 1
avatar

Lebo je den mlieka? 😀

17. máj 2016
avatar
lilivka
autor

@timi1012 😉 áno aj 🙂

17. máj 2016
avatar

Ma chut na milku

17. máj 2016
avatar

Akoze fialova krava v alpach ( tak treba mat ok tlak kvoli vyske😂)

17. máj 2016
avatar

Lebo je: Svetový deň hypertenzie, Svetový deň telekomunikácii a Medzinárodný deň mlieka

17. máj 2016
avatar
17. máj 2016
avatar
lilivka
autor

@decembrovciatko2015 a Fialová? 😉

17. máj 2016
avatar
17. máj 2016
avatar
lilivka
autor

@decembrovciatko2015 PERFEKTNÁ!!!! 😉

17. máj 2016
avatar

@lilivka ale to posledne by som bez tvojej napovednej otazky nedala

17. máj 2016
avatar
lilivka
autor

@decembrovciatko2015 nevadí 😉 Máme to kompletné! Presne táto úloha sa pred pár minútami objavila na O2 Facebook-u 😉 Poďte to tam napísať 🙂 budeme za múdrejšie pokolenie 😉 :-* https://i.modrykonik.sk/O2_FB

17. máj 2016
avatar

Tuto milu povinnost prenecham druhym. By niekeho aj vykotilo keby to tam dam ja -kde mam v profile napisane zamestnavatel Orange 😁😁😁

17. máj 2016
avatar
17. máj 2016