lilivka
autor😀 v danom príbehu to bol hlavne dôkaz, že sme boli medzičasom v kostole... bola totiž popolcová streda. Je to znamenie na čelo, ktoré sa dáva na začiatku pôstneho obdobia 🙂
12. feb 2016
😀 v danom príbehu to bol hlavne dôkaz, že sme boli medzičasom v kostole... bola totiž popolcová streda. Je to znamenie na čelo, ktoré sa dáva na začiatku pôstneho obdobia 🙂
Co je to popolec?