
@meggieerika asi tak 😀
to poznám, naši spoluobčania to často takto pomenúvajú, a ešte stavce sú u nich nadstavce
Tak toto by mi v zivote nenapadlo 😀 👌
Vsak 19deti doma,nestiha sam sa starat ten tesar:P
aj ja som to zazila. v nemocnici, tak mlada dievcinka potmavsia, nam hovori: povedali mi, ze mi budu robit tesaaarsky! Tak sme je to vysvetlili 🙂 . O dva dni uz chodila hrda po sekcii po izbách a ukazovala, aku retaz jej mlady otecko daroval za ten tesaaarsky 🙂
😀 😀 😀, co ine sa da povedat? 😀
Ja som pocula dvoch chlapov. Zrejme otecko sa chcel pochvalit tomu druhemu a vravi ze jeho manzelka mala kraľovsky rez 😉
ja mam z porodnice že... spoluobčanky mama s dcerou a mama hovori: "ona je perlorodka" (prvorodička) ... aaa dievčence tam chodili bežne na cg-čko 😀
