Dakujem 🙂
Skore uzdravenie 😉 my sa borime so soplami. Zo 6 clenov styria
Aj u nás tak ☹ a nič im nezaberá
Livi - dáš to!

my s tym uz bojujeme uz mesiac. starsia sa s toho nevie dostat, potom jej zistili sterptokokov, v skole toho teraz maju dost, bacile vyliecene, len sople, a kasel trva. v triede si pekne sedi chlapec s horickou, dievca s bolestou hrdla. tri tyzdne s tym vsetkym bojujem ja a dnes sa ladsia zobudila s tym ,ze ju boli hrdlo. ☹ ved som mala ist domov .
skore uzdravenie
Tak aj my sa k vam pridavame...zatial dvaja zo styroch...chlapci kaslu a soplia a tomas ma od vcera aj atb kedze sa mu chytili uz priedusky...to budu kraaasne sviatky
Dakujem za podporu.... No u nas 3 krát tracheitída .. + Ocko so zatial nezistenou dg... Do tatiet sice nevyrazím, ale kupačka sa i tak nekoná 😀 podľa všetkého sme infekčné :-P
U nas to iste, obaja kaslu ako este nikdy ☹ Tiez obaja zapal priedušnice ☹ Co vam na to dali?
ja som bola taký samuraj posledné tri týždne a dala som to bez ujmy 🙂 dáš to aj ty, Livinka uvidíš...mamka nemôže byť chorá, aj keby čo bolo 🙂
@marionkaaa ako vravíš 🙂 mamina môže byť tak maximálne prenášač 😀 😀


U nas zatial iba jeden :/ skore uzdravenie