icon
7 / 12
10,90€
avatar

Dobrý, tu ružovú ešte máte?ako sedia na hlave?

12. nov 2013
avatar

@dharmaz áno ružové prídu cez víkend... sedia krásne..🙂

12. nov 2013
avatar

Tak si ju prosím odlozit, adresu poslem do spravy😀

13. nov 2013
avatar

dobrý večer, máte tú tmavú? aká je cena? ďakujem

13. nov 2013
avatar

@eilatka 10,90€

13. nov 2013
avatar

@eilatka áno je aj tmavošedá...

13. nov 2013
avatar

a náhodou bielu nebudete mať? mala by som záujem...ďakujem.

14. nov 2013
avatar

@eilatka nie tieto nevyrábajú biele....

14. nov 2013
avatar

Tak tato ciapocka je neskutocna!!!perfektne sedi na hlave, hreje a este aj dobre vyzera, odporucam, Linda dakujem Vam🙂

15. nov 2013
avatar

Aj my ďakujeme...🙂

15. nov 2013
avatar

prosím vás môžem ju normálne oprať? .. nerada by som zničila ten brmbolec

18. nov 2013
avatar

@felicidad áno samozrejme - pranie je na 30 stupňov...

19. nov 2013
avatar

Ešte máte tuto čiapku? Čiernu alebo lososovu by som potrebovala🙂

8. dec 2013
avatar

@dharmaz áno čiernu máme ,ale lososová je druhý model...🙂

8. dec 2013
avatar

A tej lososovej mate foto?

8. dec 2013
avatar

áno mám,ale na Facebooku - tu už končím - už budem len na FB

10. dec 2013
avatar

Až teraz som si prečítala vašu správu, ak ste ešte tu tak mala by som záujem o tuto čiernu ak ju ešte máte.

16. dec 2013
avatar

@dharmaz mrzí ma to ,ale čierna už nebola týždeň...

22. dec 2013