icon
1 / 15
avatar

tento svetrik mám, aj presne v tejto farbe,je to super material....

12. jan 2012
avatar

ten svetrik bude aj na predaj tu v bazariku?

12. jan 2012
avatar

Ano ešte máme posledné 3 kusy- M,L,XL cena je 10,90 € fakt je super zákazníci si ich veľmi pochvaľujú... máme aj bielo,šedo,tmavomodrý....

12. jan 2012
avatar

@linduska26 Ja potrebujem XS, skoda bo sa mi velmi paci

12. jan 2012
avatar

to M-ko je veľmi malinké zhodujesa s veľkosťou S.

12. jan 2012
avatar

@linduska26 no skor keby si bola taka dobra premerala to 🙂 lebo fakt nadherny je

12. jan 2012
avatar

mrzí ma to ,ale už je vypredaný...

13. jan 2012
avatar

Tento svetrík som myslela či ho nemáte alebo nebudete mať?

14. mar 2012
avatar

nie tento už dávno nemáme..

14. mar 2012