
1 / 15
ten svetrik bude aj na predaj tu v bazariku?
12. jan 2012
linduska26
autorAno ešte máme posledné 3 kusy- M,L,XL cena je 10,90 € fakt je super zákazníci si ich veľmi pochvaľujú... máme aj bielo,šedo,tmavomodrý....
12. jan 2012
@linduska26 Ja potrebujem XS, skoda bo sa mi velmi paci
12. jan 2012
linduska26
autorto M-ko je veľmi malinké zhodujesa s veľkosťou S.
12. jan 2012
@linduska26 no skor keby si bola taka dobra premerala to 🙂 lebo fakt nadherny je
12. jan 2012
linduska26
autormrzí ma to ,ale už je vypredaný...
13. jan 2012
Tento svetrík som myslela či ho nemáte alebo nebudete mať?
14. mar 2012
linduska26
autornie tento už dávno nemáme..
14. mar 2012
tento svetrik mám, aj presne v tejto farbe,je to super material....