icon
1 / 19
avatar

ahoj, este mate tieto prve zelelne?

16. máj 2013
avatar

aj ja by som chcela zelene,prosim

16. máj 2013
avatar

@kamakorka
@silvena donesiem cez víkend ak chcete len treba mi napísať do zajtra...🙂

16. máj 2013
avatar

Pridaj komentár
@linduska26 chcem urcite,poslem aj peniazky ak treba

16. máj 2013
avatar

@silvena o.k. poznačím si to a v nedelu večer Vám napíšem...potom aj údaje o platbe...🙂

16. máj 2013
avatar

DD mala by soim zaujem o taketo teplačiky z dlžkou 100cm ale aby nemal zníženy sed také bedrove dakujem za info

20. júl 2013
avatar

@balint tepláky sú iba dľžka - 95 cm

22. júl 2013