icon
5 / 7
avatar

Dobry den vzali by sme tutu bundu velkosti S

5. apr 2013
avatar

@kajuska01 tá je už len - L,XL

5. apr 2013
avatar

nevadi snad nabuduce dakujem

5. apr 2013
avatar

Aká je cena bundičky ?????

30. máj 2013
avatar

mate m ? a aka by bola cena?

22. jún 2013
avatar

@petuska0206 to už je vypredané...straré foto...🙂

23. jún 2013
avatar

mate nejaku riflovu bundu ?

24. jún 2013