
jej, to tričko mám a je super, krásne, pohodlné a sekne mi 🙂 ešte prosím Linduš čo stojí opasok, by sa k tomu ozaj hodil? 🙂
cenu poprosím a veľkosť? farba iba táto?
Dobry den, prosim mate opasok aj v inej farbe? Dakujem. Sona
Mate toto tricko aj v inej farbe?aka je cena a velkost?vdaka
@karinka2105 cena je 10.90 - ešte je snehovobiele a čierne... veľkosť uni S/M
@kote3333 opasok je 9.90 €
@dudu264 cena je 10.90 - ešte je snehovobiele a čierne... veľkosť uni S/M
@sonabart opasok ešte hnedý a zelený mentol...
@majenkav cena je 10.90 - ešte je snehovobiele a čierne... veľkosť uni S/M
@linduska26 a uz enbudee iny novy tovar?
Dobry den,vezmem si teda biele tricko,aky bude postup platby?
dobry den, prosim vas aka velkost je sukne a kolko stoji? dakujem
@lucia1410 sukňa vypredaná...
peknee aka je cena