
krasne cena ?
velkost xs? s? a cena prosim 🙂
aj ja poprosím
@niquska
@michaela025
@maca1ca
@flo1 šaty dlhé - 15,90€ veľkosť uni sedí na S,M,L
beriem biele 🙂
mozem poprosit tie sede ?
@petuska0206 o.k. nachystám Vám ich...
@linduska26 dali by sa poslat na dobierku?
aj ja by som si zobrala, sú ešte?
Ja by som brala tie ruzove, len mozem poprosit dlzku od hora az po zem? Dakujem
@lilien123 už sa vypredali prídu až v piatok....🙂
z tychto siat este mate bud sede alebo ruzove / pripadne ine okrem bielych? ak ano vedeli by ste mi napisat, ci sa do nich zmesti aj tehotenske brucho - merane cez pupok 100cm a ci nepresvitaju. dakujem.
@ooo Dobrý máme posledné tyrkisovo modré ako nebo - zmestí sa aj bruško obvod pásu je 120 cm a teraz sú za 8,OO €
@ooo mrzí ma to fotila som len tieto...
@linduska26 este poprosim o info, ci tie modre nepresvitaju. dnes vecer by som vam dala vediet ci ano alebo nie. zatial mi ich podrzte ak sa da.
@ooo nie nepresvitajú...
oki, zoberiem ich. poslem vam adresu do IP.
o.k.
waau akak je cena?