
1 / 15
linduska26
autor@mondulka 13.90 € hnedé nieje.... - tu na foto je sivé... - veľkosť je S/M alebo M/L a rukáv je 3/4ťový...
17. okt 2013
@linduska26 tak vezmem len tú vestičku prevediem vám peniažky
17. okt 2013
Modré M by bolo?
17. okt 2013
linduska26
autor@lubi31 áno máme modré M/L
17. okt 2013
@linduska26 tak by som si ho poprosila a poprosim aj číslo do Ip účtu a presnú sumu
18. okt 2013
dobry, mate vsetky farby? potrebovala by som velksot M
dakujem
27. okt 2013
Ahoj, chcela by som sa opýtať aká farba je ešte v ponuke vo veľkosti M
16. nov 2013
linduska26
autor@natasa0308 tieto už vypredané...
17. nov 2013
poprosím cenu a velkosť poprípade rozmery.Rukáv je dlhý?Mala by som záujem o to hnedé